All

Johnson&Johnson

Najbardziej znany producent soczewek kontaktowych - marki Acuvue. Poza dwutygodniowymi soczewkami przedłużonego noszenia, do których zaliczamy Acuvue Oasys, na uznanie zasługują także soczewki jednodniowe - Acuvue Moist, Acuvue TruEye - oraz akcentujące - Acuvue Define.

Zapoznaj się z pełną ofertą soczewek Johnson&Johnson.

Alcon

Producent soczewek kontaktowych oraz płynów pielęgnacyjnych, który po przejęciu firmy Ciba Vision, posiada w ofercie soczewki wielu typów - w zależności od okresu noszenia, jak i korygowanej wady wzroku. Wśród nich:

  • Air Optix Aqua z nowością na polskim rynku Air Optix Plus HydraGlyde - o jeszcze lepszych właściwościach
  • Dailies - Dalies Total 1, Dalies AquaComfort Plus
  • FreshLook

Zapoznaj się z pełną ofertą soczewek Alcon.

Cooper Vision

Biofinity to najbardziej popularne soczewki kontaktowe, których producentem jest Cooper Vision. To najwyższej jakości soczewki miesięczne do noszenia w trybie dzień-noc. Poza marką Biofinity na uznanie zasługuje również marka Proclear w asortymencie znajdziemy jedyne na polskim rynku soczewki roczne - Proclear Sphere RX.

Zapoznaj się z pełną ofertą soczewek Cooper Vision.

Bausch&Lomb

Producent wysokiej jakości soczewek kontaktowych (PureVision, Soflens), płynów do soczewek (ReNu, Biotrue), a także okularów (Ray-Ban). Soczewki jednodniowe, Soflens Daily Disposable, to rozwiązanie dla osób z podatnymi na wysychanie oczami.

Zapoznaj się z pełną ofertą soczewek Bausch&Lomb.