Wybieramy soczewki kontaktowe markowych producentów. Air Optix z Alcona, PureVision z Bausch & Lomb, Biofinity z CooperVision czy Acuvue Oasys z Johnson & Johnson?


 • soczewki Bausch&Lomb
  Soczewki Bausch&Lomb

  Producent wysokiej jakości soczewek kontaktowych (PureVision, Soflens), płynów do soczewek (ReNu, Biotrue), a także okularów (Ray-Ban). Soczewki jednodniowe, Soflens Daily Disposable, to rozwiązanie dla osób z podatnymi na wysychanie oczami.

 • soczewki Alcon
  Soczewki Alcon

  Producent soczewek kontaktowych oraz płynów pielęgnacyjnych, który po przejęciu firmy Ciba Vision, posiada w ofercie soczewki wielu typów - w zależności od okresu noszenia, jak i korygowanej wady wzroku. Wśród nich Air Optix Aqua i ich nowsza wersja - Air Optix Plus HydraGlyde. Poza tym wybieramy marki soczewek jednodniowych Dailies i kolorowych FreshLook.

 • soczewki CooperVision
  Soczewki CooperVision

  Biofinity to najbardziej popularne soczewki kontaktowe, których producentem jest Cooper Vision. To najwyższej jakości soczewki miesięczne do noszenia w trybie dzień-noc. Poza marką Biofinity na uznanie zasługuje również marka Proclear w asortymencie znajdziemy jedyne na polskim rynku soczewki roczne - Proclear Sphere RX.

 • soczewki Johnson&Johnson
  Soczewki Johnson&Johnson

  Najbardziej znany producent soczewek kontaktowych - marki Acuvue. Poza dwutygodniowymi soczewkami przedłużonego noszenia, do których zaliczamy Acuvue Oasys, na uznanie zasługują także soczewki jednodniowe - Acuvue Moist, Acuvue TruEye - oraz akcentujące - Acuvue Define.

Najnowsze: