Wybierz soczewki kontaktowe soczewki Cooper Vision


 • soczewki Clariti
  Soczewki kontaktowe Clariti

  Technologicznie zaawansowane soczewki kontaktowe Clariti powstały na bazie silikonowo-hydrożelowej mieszanki, gwarantujące użytkownikom doskonały komfort noszenia. W ramach rodziny soczewek Clariti, znajdziemy odmianę sferyczną, toryczną oraz progresywną, z jednoczesnym podziałem na soczewki jednodniowe i miesięczne. Wyjątkowe właściwości soczewek Clariti zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, natomiast technologia AquaGen dba o właściwe nawilżenie oka. Dodatkowo, soczewki wyposażone są w specjalne filtry UVA i UVB, zabezpieczające wzrok przez szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego. Pośród kilku odmian soczewek Clariti, na uwagę zasługują soczewki toryczne (Clariti 1 Day Toric i Clariti Toric), minimalizujące skutki astygmatyzmu, praktycznie całkowicie niewyczuwalną, z racji ultracienkiej ścianki produktu. Dla osób w średnim wieku, które wymagają korekcji w zakresie prawidłowego widzenia przedmiotów bliskich, jak i dalszych, świetnym rozwiązaniem są z kolei soczewki Clariti 1 Day Multifocal i Clariti Multifocal (progresywne).

 • soczewki Biofinity
  Soczewki kontaktowe Biofinity

  Innowacyjne soczewki Biofinity to jeden z kilku flagowych produktów renomowanej marki CooperVision. Ta miękka, ultranowoczesna i w efekcie bardzo komfortowa soczewka, wyprodukowana została ze specjalnej masy silikonowo-hydrożelowej, która sprawia, że oko zawsze jest odpowiednio nawodnione oraz dotlenione. Soczewka kontaktowa Biofinity, doskonale dopasowuje się do kształtu gałki ocznej, zdecydowanie poprawia jakość widzenia, a także charakteryzuje się ponadprzeciętną przepuszczalnością powietrza. Materiał Aquaform jest jednorodny i nie posiada żadnych dodatków ani substancji nawilżających. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, soczewki te można nosić je przez bardzo długi czas - nieprzerwanie nawet przez miesiąc. Ten rodzaj asferycznych soczewek szczególnie poleca się osobom zmagającym się z wadami wzroku (m. in. astygmatyzm, krótko- i dalekowzroczność, starczowzroczność), które z różnych względów nie mogą nosić okularów. Zapewniają idealną ostrość widzenia, dobry kontrast, a przy tym długo utrzymują pożądaną dla oka wilgotność.

 • soczewki Proclear
  Soczewki kontaktowe Proclear

  Soczewki Proclear to rewolucyjny biotechnologiczny produkt, dedykowany dla wszystkich osób ceniących sobie komfort i doskonałą jakość widzenia - bez względu na niesprzyjające warunki czy różne niepożądane okoliczności. Tworzy je specjalny materiał, którego elementem jest fosforylocholina, jaka występuje też w błonie komórkowej człowieka. Cząsteczki budujące ten trwały materiał, mają naturalną skłonność do otaczania się wodą, dzięki czemu soczewka Proclear posiada zawsze optymalną wilgotność, nawet po kilkunastu godzinach nieprzerwanego noszenia. W ramach modelu Proclear, producent oddał do dyspozycji szeroką gamę rodzajową soczewek dla każdego, o różnej mocy. Soczewek Proclear z powodzeniem mogą używać zarówno krótkowidzący, jak też ludzie zmagający się z nadwzrocznością. Specjalna odmiana soczewek Proclear przeznaczona jest dla osób obarczonych prezbiopią (starczowzroczność), natomiast z soczewek torycznych, jakie również znajdują się w asortymencie - korzystają z kolei astygmatycy. Producentem soczewek jest firma CooperVision.

Najnowsze: