Wybierz soczewki kontaktowe soczewki Bausch&Lomb


 • soczewki PureVision
  Soczewki kontaktowe PureVision

  Soczewki PureVision firmy Bausch & Lomb wykonane są z nowoczesnego silikonowo-hydrożelowego materiału BalaFilcon A wzbogaconego o AerGel. Składnik ten zapewnia im odpowiednie nawodnienie i nawilżenie, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania soczewek. Soczewki sferyczne PureVision są soczewkami miesięcznymi, które zapewniają przez cały ten czas wyraźne widzenie. W ich przypadku ograniczono bowiem do minimum możliwość tworzenia się osadów białkowych na powierzchni. Wszystko to za sprawą doskonałego utlenienia. Soczewki PureVision dostarczają pięć razy więcej tlenu niż te tradycyjne. Przeznaczone są dla osób, które na co dzień używają soczewek miesięcznych, a przy okazji nie chcą każdego dnia tracić czasu na ich zakładanie, zdejmowanie i pielęgnowanie. Soczewki PureVision można nosić przez 30 dni w różnych trybach: mieszanym, dziennym i ciągłym. Wszystko to w zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości. Polecane są osobom młodym, w wieku od 20 do 30 lat.

 • soczewki Soflens
  Soczewki kontaktowe Soflens

  Soczewki SofLens firmy Bausch & Lomb są dedykowane osobom cierpiącym z powodu krótkowzroczności i dalekowzroczności. Przeznaczone są do stosowania miesięcznego. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów soczewki SofLens posiadają powierzchnię odporną na tworzenie się osadów białkowo-lipidowych, a także na osiadanie pyłków i zabrudzeń. Produkt wykonany jest z Halafilcon B, który w połączeniu ze znacznym uwodnieniem soczewki daje wysoki komfort noszenia soczewek przez całe 30 dni. Soczewki cechują się ponadto świetną przepuszczalnością powietrza do rogówki. Dzięki temu pole widzenia jest czyste i niczym nie zmącone. Nowoczesna technologia UniFit zapewnia równomierne rozmieszczenie masy soczewki i jej łagodne przesuwanie się po rogówce czy pod powiekami. Pozwala to uniknąć mało przyjemnego uczucia tarcia czy suchości oka. Nie tworzą się żadne podrażnienia. Soczewki SofLens polecane są osobom poszukującym wysokiej jakości szkieł kontaktowych w atrakcyjnej cenie, uprawiających sport i aktywnych na co dzień.

 • soczewki Biotrue
  Soczewki kontaktowe Biotrue

  Soczewki Biotrue wykonane są z nowoczesnego materiału HyperGel, który inspirowany jest biologią ludzkiego oka. Opracowany został na podstawie bioinspiracji. To nauka, która zajmuje się poszukiwaniem motywów w przyrodzie i ich przekładaniem na rozwiązania biomedyczne czy technologiczne. Soczewki Biotrue wyróżniają się materiałem, który swoim składem przypomina ludzkie łzy. Tym samym zapobiega wysuszaniu się soczewki. Produkt posiada niezwykle wysoki poziom uwodnienia, bo na poziomie aż 78%. Taki stan utrzymuje się przez cały dzień, co przekłada się na bardzo wysoki komfort użytkowania soczewek. Soczewki Biotrue przepuszczają tlen w ilości, która odpowiada zapotrzebowaniu otwartego oka, co zapewnia wyraźne widzenie. Soczewki dedykowane są osobom ceniącym komfort noszenia codzienne nowych szkieł kontaktowych. Nie wymagają one żadnej dodatkowej pielęgnacji. Są więc idealne dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Ponadto soczewki Biotrue są często wybierane przez osoby, które pracują przed ekranem komputera wiele godzin dziennie, cierpią z powodu sezonowych alergii czy zespołu suchego oka.

 • soczewki ULTRA
  Soczewki kontaktowe ULTRA

  Soczewki ULTRA wykonane są z nowoczesnego, miękkiego materiału Samfilcon A. Jego struktura zapewnia ludzkim oczom odpowiednią wilgotność przez wiele godzin. Uwodnienie soczewek to efekt zastosowania technologii MoistureSeal. Szkła zaopatrzone są w cztery raz większą niż normalnie dawkę PVP, który zwiększa uwodnienie produktu. Soczewki ULTRA to rozwiązanie przeznaczone dla osób, które preferują miesięczne szkła kontaktowe, a jednocześnie cenią sobie komfort użytkowania soczewek i ostre widzenie. Polecane są osobom, których oczy mają skłonność do podrażnień, prowadzą aktywny tryb życia czy spędzają każdego dnia sporo czasu przed ekranem komputera. Soczewki ULTRA dzięki wysokiej przepuszczalności tlenu sprawiają, że oczy są mniej zmęczone i odporne na podrażnienia. Wynika to z zastosowania nowoczesnego, silikonowo-hydrożelowego materiału. Szkła się nie podwijają i nie wypadają z oka. Ich użytkowanie jest w zasadzie niezauważalne.

Najnowsze: