Wybierz soczewki kontaktowe soczewki Johnson & Johnson


 • soczewki 1-Day Define
  Soczewki kontaktowe Acuvue 1-Day Define

  Soczewki Acuvue 1-Day Define to wyjątkowe soczewki jednodniowe. Nie tylko korygują wzrok, ale również pomagają w przykuwaniu spojrzeń - uwydatniają naturalne piękno oka, dodają głębi oczom i sprawiają, że Twoje spojrzenie stanie się wyjątkowe. Występują w dwóch wariantach Natural Shimmer, który intensyfikuje barwę tęczówki, oraz Natural Sparkle podkreślającym blask oczu. Twoje oczy będą unikalne, ale nadal zachowają naturalne piękno. Poza tym to jedne z najwygodniejszych soczewek dostępnych na rynku wykonane w technologii Laceron, która zapewnia równomierne nawilżenie oczu przez cały dzień - koniec z piekącymi oczami pod koniec dnia. Wbudowany filtr UVA i UVB chroni oczy przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego. Jednodniowy tryb noszenia to nie tylko wygoda i wolność od noszenia pudełek i płynów, ale również najwyższy poziom higieny - każdego dnia po prostu wyciągasz nowe soczewki w opakowania. Doceni je każdy żyjący w pośpiechu.

 • soczewki Acuvue 1-Day Moist
  Soczewki kontaktowe Acuvue 1-Day Moist

  Acuvue 1-Day Moist to doskonale nawilżające soczewki kontaktowe, oferowane przez Johnson & Johnson, czyli najchętniej wybieranego producenta szkieł kontaktowych. Dzięki zastosowaniu technologii Lacreon soczewki zawierają więcej wody, niż jakikolwiek produkt konkurencji, a idealnie gładka powierzchnia zapewnia komfort nawet wrażliwym oczom. Nawet po całym dniu noszenia oczy nie męczą się i nie występuje wysuszenie rogówki, na które często uskarżają się użytkownicy innych modeli. Perfekcyjnie dopasowują się do kształtu oka, co ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie nawet osobom początkującym. Bardzo dokładnie przylegają do oka, dzięki czemu nie tylko ich noszenie jest komfortowe, ale również ryzyko wypadnięcia jest wyjątkowo małe. Ich zalety docenią również wszyscy zmagający się z suchością oczu, alergiami, jak również wymagających najwyższej jakości soczewek, również chroniących przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Jednodniowy tryb noszenia oznacza maksymalną wygodę, także w podróży.

 • soczewki Acuvue 1-Day Trueye
  Soczewki kontaktowe Acuvue 1-Day TruEye

  Acuve 1-Day TruEye to kolejny z serii produktów oferowanych przez amerykańskiego potentata branży kosmetycznej Johnson & Johnson. To właśnie oni stoją za popularnością niezwykle higienicznych soczewek jednodniowych. Materiał użyty do produkcji szkieł z serii TruEye, czyli Narafilcon A zapewnia jego bezkompromisowe dopasowanie do powierzchni oka, pozwalając przy tym na swobodne oddychanie. Dodatkowo, wykorzystując technologię Hydraclear soczewki zapewniają świetne nawilżenie, dzięki czemu nawet wieczorem oko jest w bardzo dobrej kondycji. To właśnie połączenie tych dwóch pozornie niewystępujących razem cech - dobrego nawilżania i świetnej przepuszczalności powietrza, sprawia, że soczewki Acuvue 1-Day TruEye są tak wyjątkowe. Wzbogacono je również w filtr promieni UV, pomagając chronić oczy przed zwyrodnieniami plamki żółtej. Dodatkowo, jedna strona każdej soczewki zawiera specjalny, jasnoniebieski znacznik, dzięki czemu nie musisz nigdy więcej zastanawiać się, która strona to ta właściwa.

 • soczewki Acuvue Oasys
  Soczewki kontaktowe Acuvue Oasys

  Acuvue Oasys to podstawowy i najchętniej wybierany rodzaj soczewek w gamie Johnson & Johnson. Co czyni je tak wyjątkowymi? Łączą w sobie zalety, zazwyczaj niewystępujące ze sobą w parze. Wysoka zawartość wody - wynosząca aż 38% zapewnia nienaganne nawilżenie oczom od rana do wieczora. Przepuszczalność tlenu w granicach 98% pozwala cieszyć się świeżością i zapomnieć, że cokolwiek znajduje się na rogówce. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu autorskiej technologii HYDRACLEAR Plus. W dodatku, dzięki dwutygodniowemu trybowi noszenia soczewki te są bardzo ekonomiczne, co jest niezwykle rzadką cechą wśród produktów tej klasy. Pomyślano także o początkujących użytkownikach - na wewnętrznej stronie soczewki umieszczono specjalny znacznik, dzięki czemu praktycznie nie występuje ryzyko pomyłki. Wyposażenie ich w filtry UV pomaga w dbaniu o wzrok i zapobieganiu powstawaniu zwyrodnień plami żółtej. W ramach serii Oasys występuje kilka typów soczewek - dla osób z astygmatyzmem (Acuvue Oasys for Astigmatism), w wersji dwutygodniowej (Acuvue Oasys), jak i jednodniowej (Acuvue Oasys 1-Day), dzięki czemu każdy jest w stanie dobrać produkt odpowiadający jego kryteriom.

Najnowsze: