Wybierz soczewki kontaktowe soczewki Alcon


 • soczewki Dailies
  Soczewki kontaktowe Dailies

  Firma Alcon produkuje i oferuje soczewki kontaktowe Dailies, które należą do grupy soczewek jednodniowych. Cechują się one unikalnym system nawilżania o potrójnym działaniu, dzięki czemu znacząco wzrasta komfort ich noszenia. Oko nawilżane jest wraz z każdym mrugnięciem, tak jak to ma miejsce bez założonej soczewki. Poza komfortem noszenia pojawia się również komfort używania. Użytkownik za każdym razem otwiera nowe opakowanie, zakłada soczewki, a po ich zdjęciu z oka wyrzuca je do kosza. Oszczędza tym samym czas, jaki musiałby poświęcić na przygotowanie i przechowywanie soczewek w pojemnikach. Ponadto soczewki jednodniowe nie są narażone na uszkodzenia z powodu zbierania się na nich osadu białkowego. Dlatego soczewki Dailies będą idealne dla osób, które nie lubią marnować czasu, cenią sobie wygodę lub w niektórych sytuacjach nie mogą założyć okularów. Dostępne są w szerokiej gamie mocy, zarówno dla dalekowidzów, jak i krótkowidzów.

 • soczewki Air Optix
  Soczewki kontaktowe Air Optix

  Miesięczne soczewki Air Optix od Alcon, to soczewki wyróżniające się niezwykle wysoką oddychalnością. Dzięki temu oczy są niemal idealnie dotlenione. Wykonane są z nowoczesnego, oddychającego materiału silikonowo-hydrożelowego i w porównaniu do soczewek hydrożelowych, są w stanie przepuszczać nawet 7 razy więcej tlenu. Nie tracą przy tym parametrów użytkowych i z powodzeniem mogą być noszone komfortowo przez cały dzień. Idealnie sprawdzą się u osób, które zakładają soczewki na więcej niż 11 godzin, pracują przy komputerze oraz w pomieszczeniach suchych, klimatyzowanych. Soczewki Air Optix są wybierane również przez osoby, które odczuwają dyskomfort, a także skarżą się na wysychanie i podrażnienie oczu. Zwiększone dotlenianie oka, skutecznie zmniejsza dokuczające dolegliwości. Soczewki te należą do grupy soczewek miesięcznych, dlatego wymagają dodatkowych czynności pielęgnacyjnych i przechowywania w pojemniku. Producent oferuje szeroki wybór mocy soczewek, przeznaczonych zarówno dla dalekowidzów, jak i krótkowidzów.

 • soczewki Dailies
  Soczewki kontaktowe FreshLook

  Kolorowe soczewki FreshLook dostępne są w ofercie firmy Alcon i poza korektą wad wzroku, umożliwiają jednocześnie zmianę naturalnego koloru oczu. Soczewki te cechują się wysoką jakością wykonania. Materiał użyty do ich produkcji to ten sam jak w jednodniowych soczewkach Dailies, z unikalnym systemem nawilżania. Zastosowanie dodatkowo technologii LightStream pozwoliło uzyskać bardzo cienkie krawędzie, co znacząco podnosi komfort noszenia soczewek, a użytkownik może być pewny, że jego oczy są bezpieczne. Są to równocześnie soczewki dzienne, niewymagające dodatkowej pielęgnacji, a sam dobór koloru soczewki zależy wyłącznie od indywidualnych upodobań użytkownika. Soczewki FreshLook świetnie sprawdzą się przy okazji specjalnych wydarzeń, podczas których użytkownik chce wyróżnić się wyjątkowym i niepowtarzalnym kolorem tęczówki. Bez przeszkód, mogą je nosić osoby z wadami wzroku, bowiem poza zmianą barwy, soczewki korygują wzrok. Co istotne jednak, na taką zmianę koloru oczu mogą pozwolić sobie również osoby niemające wady wzroku. Dla nich producent przygotował kolorowe soczewki o zerowej mocy.

Najnowsze: